Haber

Aile 19. bölüm: İbo’nun yaşam mücadelesi Kaya ve Zeyno için travmaya dönüşür

Aile 19. bölümüyle ekranlarda olacak. Aile sofrasında ölümün eşiğine gelen İbo, kaldırıldığı hastanede yaşam mücadelesine başladı; O gece yaşananlar Kaya ve Zeyno için büyük bir travmaydı.

Çocuklar evden çıkmak isteyince Devin harekete geçiyor. Tek amacı ailesini bir arada tutmak olan Aslan, velayet davasına Devin’in de taraf olduğunu öğrenir. Bu durum ikiliyi karşı karşıya getirirken; Öte yandan Aslan, elindeki delillerle Serap’ın karşısına çıkar.

Leyla’yı hapisten kurtarmak için bu delilleri Serap’a karşı koz olarak kullanır. Peki Serap, Leyla’nın özgürlüğünü kazanmasına yardım edebilecek mi?

Rüya; Devin’in torunlarını evden aldığını öğrenince aklına büyük bir plan gelir. Nedret, İlyas’ın Bedri’yi kendi tarafına çekmeye çalıştığını öğrenir; Yıllar sonra İlyas’ın karşısına çıkar. Bedri, marinada yeni bir iş anlaşması yapacak olan Aslan’la karşı karşıya gelecektir.

Kaya’nın hastalanmasıyla Aslan ve Devin için büyük bir ebeveynlik sınavı başlar. İkili, Kaya’nın tedavisi için sürpriz bir kişinin kapısını çalarken; Aslan, Devin, Kaya ve Zeyno bir geceliğine de olsa dört kişilik bir aile olurlar.

Hülya’nın Devin için yaptığı plan işlemeye başlar. Ancak Hülya hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşır. Öte yandan Aslan, Devin’in yıllar önce gömdüğü en büyük travmasını öğrenir ve önemli bir karar verir.

Devin’in attığı büyük adımın ardından Soykanlar’da işler yolunda gidiyor; Aile içinde yeni bir savaş başlayacak.

YouTube resim oynatıcısı” width=”560″>

haber-agli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu