Haber

Altay’ın yeni teknik direktörü Tuna Üzümcü maç başına 138 sayı topladı

SporToto 1. Lig’de bu sezon Sinan Kaloğlu’nun ardından liderliği ele geçiren Tuna Üzümcü, bu sezon çıktığı 13 müsabakada maç başına 1.38 sayı toplayarak Sinan Kaloğlu’nun maç başına 1 puan ortalamasını geçti.

Bu dönem iki teknik adamla çalışan Altay, göreve 41 yaşındaki teknik direktör Sinan Kaloğlu ile başladı. Kaloğlu yönetiminde döneme kötü başlayan siyah beyazlılar, daha sonra toparlanarak alt sıralardan orta sıralara yükseldi. Altay tekrar yere düşüp üst üste mağlubiyetler alınca siyah beyazlı grup Kaloğlu ile yollarını ayırdı ve takımın başına takımın sportif menajeri Tuna Üzümcü’yü getirdi. Üzümcü ile inişli çıkışlı bir performans sergileyen Altay, 18 puan topladı ve ligin bitmesine 2 hafta kala ligde kalmayı başardı.

Üzümcü maç başına 1.38 puan topladı

Siyah beyazlı takımın bu sezon 2. teknik direktörü Tuna Üzümcü, maç başına sayı ortalamasında Sinan Kaloğlu’nu geçti. Bu dönem Altay’ın başında bulunan Sinan Kaloğlu, Spor Toto 1. Lig’de 22 maça çıkarken, topladığı 22 sayı ile maç başına ortalama 1 puan aldı. Kaloğlu’nun ardından siyah beyazlı takımın başına geçen Tuna Üzümcü, İzmir temsilcisinin başında 13 maça çıktı ve maç başı 1.38 sayı ortalamasıyla Sinan Kaloğlu’nu bu alanda geride bıraktı. – İZMİR

karasu-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu